chatroulette
Sitemiz uzerinden dilerseniz online sohbet edebilir, yeni insanlarla tanisabilirsiniz. Ucretsiz bir sekilde vakit gecirmek ve arkadas ortami kurmak icin dogru adrestesiniz..

Bazoocam – Rastgele kamerada omegle tarzı sohbet.

Bazoocam, rastgele kameralı sohbet siteleri arasında omegle ve chatroulette’dan sonra en popüler chat sitesi. Bu site arkadaşlık sitesinin biraz daha değişik şekilde olanıdır. Bu sitenin kullanıcılarının amacı yeni arkadaşlıklar edinmek, farklı kullanıcı kitleleri ile iletişim kurmaktır.
Bu sitede “randomchat” olarak adlandırılan ve dilimizdeki karşılığı “rastgele chat” olan bu sistem sayesinde “NEW” butonuna basarak rastgele bir kişinin karşınıza chat partneri olarak gelir. Siz de bu kişiyle görüntülü olarak chat yapmaya başlarsınız.
Bu şekilde söylendiğinde son derece masumane görünse ve kimilerinin “İngilizce geliştirme” düşüncesiyle tercih ettiği bir sistem olsa da bu sistem de beraberinde bazı sorunları getirebilir. Özellikle chat partnerinin rastgele seçilmesi ve kamerasının da genellikle açık olarak karşınıza geliyor olması, uygunsuz durumdaki kişilerin sizi gafil avlamasına neden olabilir. Eğer karşınıza aniden uygunsuz şekilde çıkan birileri olur ve bu durumdan rahatsızlık duyarsanız, pencereyi kapatıp yeni bir chat arkadaşı için beklemeniz gerekebilir.
Bu tip olumsuzlukları yok sayarsak eğlenceli bir ortam sunan Bazoocam adlı rastgele kameralı chat sitesi sayesinde siz de, özellikle sıkıldığınız ve boş vaktinizde ne yapacağınızı bilmediğiniz zamanlarda, Bazoocam’i tercih edebilirsiniz. Eğlence alternatiflerinizin arasında her daim bulunmasını önerdiğimiz Bazoocam sayesinde siz de rastgele kameralı chat platformlarındaki eğlencenin farkına varabilirsiniz. Dünya genelinden katılımcıların bulunduğu ve yaygın olarak kullanılan dilin de İngilizce olduğu Bazoocam adlı chat sitesinde, az da olsa İngilizce bildiğiniz takdirde, emin olun siz de çok eğleneceksiniz!

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Yasal uyari: Sitemizin Facebook, Badoo, Zoosk, feysbuk ve fesbuk markalari ile hicbir alakasi bulunmamaktadir arkadaşlık sitesidir. Gizlilik Politikası Yeni insanlarla tanışın. Rastgele kameralı sohbet imkanı sunan web sitesi. Site Yazarı Google +: Ceyda Sayan